MÖBLER / Bord / Sybord 5795274
nr 579 5274
Sybord
Empire, 1800-tal, höjd: 66
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
750 kr
måndag 27 april 2009
kl 19:33:22
24/4 00:08:27
700 kr
26/4 19:44:01
Karl Johanstil/Empir
Senempiren